Susipažinkite su kubilu pirkimo taisyklėmis

VISOS KAINOS TINKLALAPYJE NURODYTOS JAU SU PVM (21%). TAI GALUTINĖS KAINOS. TAČIAU PREKIŲ PRISTATYMO KAINA NEĮSKAIČIUOTA. DĖL PRISTATYMO BŪDŲ IR KAINŲ KLIENTAI YRA INDIVIDUALIAI KONSULTUOJAMI IR INFORMUOJAMI EL. PAŠTU IR/ARBA TELEFONU.

Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje jūs atlikstite keletą nesudėtingų žingsnių:

[Pirma] – užsakysite prekę.

[Antra] – mes susisieksime su Jumis.

[Trečia] – gausite sąskaitą ir sumokėsite ne mažiau kaip 50% jos vertės (galima ir visą sumą iškart). 

[Ketvirta] – susitarsime dėl pristatymo vietos ir kainos telefonu arba elektroniniu paštu ir dėl jo apmokėjimo ar nemokamo pristatymo.*

 

Prekės išsirinkimas

  1. Išsirinkite jums patinkančią prekę
  2. Spauskite [Į krepšelį]
  3. Pasirinkite [Tęsti apsipirkimą] – jei norite daugiau prekių sudėti į krepšelį arba [Pereiti prie apmokėjimo] – jei norite sumokėti už prekę iškart.
  4. Prisiregistruokite sistemoje suvedę visus reikalaujamus duomenis.
  5. Patvirtinkite užsakymą
  6. Darbo dienomis mes su jumis susisieksime per 24 val nuo užsakymo gavimo ir gavę žodinį ar raštišką patvirtinimą atsiųsime sąskaitą.
  7. Sumokėsite sąskaitą (būtina 50% sumos, bet galima ir visą sumą iškart).


* – Galima pasirinkti iš tokių pristatymo galimybių:

 

  •       Mes pristatome ir mums sumokate, jei pristatymo adresas yra toliau nei 50km už Kauno miesto (kilometro kaina - 1LT/0,29EUR: Skaičiuojame maršrutą nuo Neveronių į pristatymo adresą ir atgal).
  •       Mes užsakome transportavimo kompaniją, kuriai atvežus pirkėjas tiesiogiai atsiskaito vežėjui, arba pirkėjas perveda transportui skirtą sumą mums ir mes sumokame ją vežėjui.
  •       Pristatome nemokamai (50 km nuo Kauno spinduliu – dėl tikslesnės informacijos ir kitų sąlygų prašome susisiekti su mumis).

 

kubilas.lt komanda