Kubilo nauda sveikatai

Kubilo nauda sveikatai

Visi puikiai suprantame, kad šiuolaikinis gyvenimo tempas yra toks, kad labai sunku rasti minutėlę atsikvėpti ir skirti kokybiško laiko sau ir savo artimiesiems.

1.Sumažina stresą ir nerimą
2.Pašalina skausmą nugaros apačioje
3.Pagerina lankstumą
4.Padeda greičiau atsikratyti svorio!
5.Kankina nemiga? Turime išeitį
6.Išvalyk savo kūną
7.Geras raumenų skausmas
8.Geras būdas atsipalaiduoti kubile su maloniais aromatais
9.Sumažina cukraus kiekį kraujyje

 

Visi puikiai suprantame, kad šiuolaikinis gyvenimo tempas yra toks, kad labai sunku rasti minutėlę atsikvėpti ir skirti kokybiško laiko sau ir savo artimiesiems.

Kiek savo dienos laiko jūs praleidžiate stresuodami? Pastovūs žadintuvo skambučiai, kamščiai važiuojant į darbą ar perpildyti autobusai, piktas bosas, daug dokumentų, ką pagaminti pietums, spėk prižiūrėti vaikus, dar draugas supyko... Kaip nuo viso to pabėgti? Štai ta stebuklinga išeitis, kuri ne tik subalansuos jūsų būseną, bet ir padės susiplanuoti laiką taip, kad jo užtektų viskam.

Sumažina stresą ir nerimą

Užtektų tik 15 minučių ryte, kad į darbą važiuotumėte pailsėję ir susikaupę. Nuo to priklauso jūsų darbo kokybė ir geros nuotaikos palaikymas. Juk nėra smagu skaičiuoti kiekvieną likusią darbo dienos minutę, daug geriau, kai esate nusiteikę gerai, lengvai dienai. Grįžus namo, atsipalaidavimas kubile padeda atsikratyti visų dienos rūpesčių ir nuo savo pečių nusimesti prieš tai kamavusias problemas. Maudymosi kubile metu svarbu tik tai, kaip gerai tu jautiesi. Juk nereikia rūpintis, kad vanduo atauš, nes kubilas pats palaikys reikiamą temperatūrą.  Užtenka tik mėgautis kokybišku poilsiu tarp atpalaiduojančių burbuliukų.

Įvairūs tyrimai parodė, kad hidroterapija ilgainiui pagerina žmogaus psichologinę būseną. Šilto vandens ir masažų srovių kombinacija padeda iš raumenų pašalinti susikaupusią įtampą. Plūduriavimas taip pat teigiamai veikia raumenis, juos atpalaiduodamas ir taip priversdamas visą kūną atsipalaiduoti. Kasdien skirkite šiek tiek laiko lengviems, atpalaiduojantiems masažams ir ilgainiui dings visi nerimo požymiai, kurie trukdo jums kokybiškai gyventi. Ir kam tie psichologai?

Pašalina skausmą nugaros apačioje

Mūsų laikais daug žmonių, net nesulaukę 45 metų, jau skundžiasi nugaros skausmais. Priežastys to būna įvairios: stovimas ar sėdimas darbas, nepatogus miegas, nepakankamai fizinio aktyvumo. Tai ne tik blogina gyvenimo kokybę, bet ir sukelia rimtų priežasčių nerimauti. Toks skausmas daro kasdienius veiksmus nepatogius ir netgi skausmingus. Nepatogu eiti į darbą, vairuoti, apsipirkti, tvarkytis namuose... Kas dar blogiau, nugaros skausmas neleidžia gerai išsimiegoti, o kokia gali būti gera diena be gilaus, saldaus miego? Remiantis keliais tyrimais įrodyta, kad žmonės, besiskundžiantys apatiniu nugaros skausmu, atlikus hidroterapijos seansus, kartais ir su kitais gydymo būdais, sėkmingai atsikratė pastovių skausmingų simptomų. Tačiau negalima teigti, kad hidroterapija gali pakeisti medicininį išsilavinimą turinčio gydytojo ar medicinos specialisto patarimus. Idealiausias variantas – pasitarti su gydytoju, ar konkrečiu, būtent jūsų atveju, kubilas galėtų padėti jums išgyti.

Pagerina lankstumą

Bėgant laikui mūsų raumenys tampa vis mažiau lankstūs. Mes nerandame laiko net paprastai mankštai namie, ką jau kalbėt apie sporto klubus ar kitokius sportinius užsiemimus. Kubilas gali jums padėti atstatyti prarastą lankstumą ir ženkliai sulėtinti jo praradimą, kas neišvengiamai ateina kartu su amžiumi. Šilto vandens sukeliamas hidrostatinis slėgis jūsų kūnui sumažina raumenų uždegimą. Plūduriavimo metu jūs galite atlikti įvairius lankstumo pratimus, kas ne tik naudinga, bet ir lengvai atliekama vandenyje. Šio video rinkinio pagalba jūs nesunkiai atliksite naudingus kūnui pratimus, kas ne tik pagerins lankstumą, bet ir padės atsikratyti kitokių jus kamuojančių problemų. https://www.youtube.com/watch?v=a1v__s-AviI&list=PLQPebh6md1AETX2Absw8yg8VvryTn6dHY

Aktualu merginoms – padeda greičiau atsikratyti svorio!

Klinikinių tyrimų pagalba įrodyta, kad moterys, kurios pastoviai naudojosi kubilų malonumais, be jokių papildomų dietų ar sporto numesdavo po 1,5 kg per mėnesį. Juk tai kiekvienos moters svajonė, valgyti ir lieknėti J  Paslaptis paprasta – kubilo masažinės srovės simuliuoja sporto efektą žmogaus raumenims, kas padeda deginti riebalus.

Kankina nemiga? Turime išeitį

Pasak National Sleep Foundation, kas trečias žmogus bent kartą į savaitę skundžiasi miego sutrikimais. Didžiąją dalį besiskundžiančių kankina nemiga. Miego trūkumas gali padidinti streso, nerimo, nusivylimo ir depresijos jausmą, kartu mažinant jūsų sugebėjimą būti produktyviu. Tai gali tapti žiauriu ciklu, nes tokie patys neigiami jausmai gali sukelti ar apsunkinti daugybę miego sutrikimų.

Kaip sau padėti? Tyrimai rodo, kad vyresnio amžiaus moterys, kurios prieš miegą skirdavo laiko pasimėgauti kubilo malonumais, gali pasigirti gilesniu, ramesniu, nepertraukiamu miegu.

Išvalyk savo kūną

Visi žino, kad geriausias “išsivalymo” būdas yra įvairios pirtys ar spa procedūros, tačiau jeigu tu, kaip ir aš, nemėgsti prakaituoti apsuptas svetimų žmonių sporto kompleksuose, kubilas yra puikus būdas išsivalyti. Karštas vanduo taip pat atveria kūno poras. Atlikdamas savo darbą, jis išvalo nešvarumus ir toksinus lauk. Vienintelė sąlyga – vanduo turi būti švarus. Rezultatas – gaivi savijauta su potencialiai švaresne oda. Detoksikacijos procesas taip pat gali padėti pasijusti geriau.

Po geros treniruotės – geras raumenų skausmas?

Jau nebe! Kaip tik kubilo masažas padės to skausmo atsikratyti. Net jeigu tu nesi sportininkas, statybininkas, nedirbi fizinio darbo, vistiek dienos pabaigoje gali skaudėti raumenis. Maišų tempimas bėgant iš parduotuvės, lakstymas pėsčiųjų takais... Visa tai, ką per dieną nuveikiame, vienaip ar kitaip daro šiokią tokią žalą kūnui. Kaip kubilas mus gelbėja? Karštas vanduo ir masažo srovės atpalaiduoja raumenis ir pašalina toksinus. Plūduriavimas pašalina įtampą iš kojų, pėdų ir nugaros. Po bet kokio fizinio krūvio patartina praleisti šiek tiek laiko plūduriuojant kubile, kad kitą dieną neatsirastų raumenų skausmas. Pagerinta kraujotaka neleidžia atsirasti šiam skausmui, kas padaro kitą dieną daug produktyvesne ir malonesne, be jokių neigiamų emocijų.

Geras būdas atsipalaiduoti kubile su maloniais aromatais

Įlašinkite į kubilo vandenį porą lašelių eterinio aliejaus, sumaišyto su druska ir mėgaukis nuostabiu aromatu kartu su atpalaiduojančiu masažu. Rekomenduotina kubilo vandens temperatūra turi būti tarp  36°C ir 38°C (priklauso nuo žmogaus pasirinkimo), kad pasinerti į visišką palaimą. Aromatingi kylantis burbuliukai atpalaiduoja ir nuramina sielą. Dar viena rekomendacija: atsipalaiduokite visiškoje tyloje, nes tik tyloje mes galime pasinerti į savo mintis, pilnai paleisti praeitos dienos rūpesčius ir atsiduoti į lengvo masažo, plūduriavimo malonumo jausmus.

Sumažina cukraus kiekį kraujyje

Tyrimai parodė, kad maudynės kubile padeda tiems, kas serga 2 tipo cukriniu diabetu. Masažinės karštos vonios kubile ar SPA centruose ženkliai sumažina cukraus kiekį kraujyje. Tyrime dalyvavo žmonės, kurie 6 dienas per savaitę, 3 savaites iš eilės, po 30 minučių per dieną mirko karštam kubile. Rezultatai tokie, kad cukraus kiekis kraujyje sumažėjo apytiksliai  13%. Tai ne tik atsipalaidavimas, bet ir pagalba nelengva liga sergantiems žmonėms. Jeigu yra galimybė palengvinti sau gyvenimą, kodėl ja nepasinaudojus?

Tavo kubilas – tai tavo slaptas, mažas pasaulis, kuris saugo tave nuo visų rūpesčių. Puikus vakaras kubile ir vakar dienos ar rytojaus dienos problemos išnyksta. Vakarinis plūduriavimas - nuostabus metas pabendrauti su savo artimaisiais, kuriems laiko taip trūksta.

Įkalbėjome? Kubilų nauda niekaip negalėtų įsiterpti į vieną neilgą straipsnį. Vis naujų dalykų jūs atrastumėte kasdieną. Tam, kad kubilas pilnai atitiktų jūsų asmeninius poreikius, kviečiame susisiekti su mūsų komanda, kuri geranoriškai padės jums išsirinkti tobuliausią variantą. Atsižvelgsime į jūsų norus, pageidavimus, bei svarbiausia – galimybes.

 

Visi komentarai

Palikite atsiliepimą