.

2 metai garantija

Profesionalus klientų aptarnavimas

VISA | MasterCard | Stripe

Galimybė atsiskaityti kortele

Naujos prekės

Kubilai mediniai | Kubilai plastikiniai | Kubilai stiklo audinio | Pirtys medinės | Krosnelės

Lauko kubilai, sauna, pirtys ir krosnelės

Kubilai | Pirtys | Krosnelės kubilų šildymui |

               

Nepraleiskite progos atsipalaiduoti karšto garo vandens kubile po atviru dangumi! Mūsų gaminami vandens kubilai, modernios pirtys ir saunos – nepakartojama atrakcija tiek gamtos, tiek romantikos mėgėjams, tai gali būti šauni pramoga svečiams, artimų draugų kompanijai įvairių renginių metu.

Kubilai, sauna, pirtys puikiai atpalaiduos pavargusį kūną ne tik šiltais vasaros vakarais, bet ir žiemą! Šaltuoju metu Jūsų laukia gan egzotiška pramoga: garuojantis kubilo vanduo ar karštas pirtelės garas, žiemiškas šaltukas bei sniegu pasipuošusios medžių šakos – kas galėtų būti geriau? 

Be to, galime pasiūlyti galimybę sustiprinti hidromasažo poveikį tam tikroms kūno zonoms arba jį paskirstyti tolygiai: purkštukai instaliuojami į kubilo sienas skirtinguose aukščiuose arba visi purkštukai įrengiami grupėje tam, kad būtų galima gausiai masažuoti nugarą ar kitas kūno dalis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, kubilo dydžio bei juo besinaudojančių žmonių skaičiaus, galima instaliuoti ir kelias hidromasažo sistemas.

Kubilas – ofuro vonia – tai mažų formų kubilėlis, skirtas vienam arba dviem asmenims. Pasinaudoję sauna, išėję iš karštutėlės pirties ar karšto kubilo galėsite maloniai atsivėsinti šaltame vandenyje. Kaip ir didieji kubilai, ofuro vonios yra gaminamos iš medienos, polipropeno. Jos taip pat gali būti šildomos kietojo kuro arba elektrinėmis krosnelėmis.

Pirčių, kubilų gamyba

Mūsų įmonėje UAB „Sveikata tau“ kubilai, sauna ir pirtys gaminamos nuo 2000 metų. Kiekvienam užsakymui skiriamas išskirtinis dėmesys, kubilų bei pirčių gamybai kruopščiai parenkama mediena. Tinkamiausios rūšies mediena laikytina eglinė, pušinė, maumedinė, ąžuolinė. Gamyboje taip pat naudojame Kanados raudonojo kedro ir termiškai apdorotą termomedieną.


Kodėl turėtumėte rinktis mus?

 

Nemokamas siuntimas

Prekėms nuo 3800 eurų

2 metai garantija

Profesionalus klientų aptarnavimas

VISA | MASTERCARD | PayPal

Galimybė pirkti lizingu

Mūsų gaminami kubilai, įrenginėjamos pirtys, sauna lengvai konkuruoja visoje Europoje. Aktyviai pristatome savo produkciją Lietuvoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse. Nuolat siekiame tobulėjimo, esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams, stengiantis parduoti mūsų produkciją: kubilus, sauna, pirtis bei kitus aktyviam laisvalaikiui, žmogaus sveikatos gerinimui skirtus įrenginius – lauko treniruoklius.

Gaminame cilindro, kūgio, stačiakampio, ovalo formų kubilus. Atsižvelgdami į rinkos poreikius bei atsinaujinančias technologijas, savo klientams galime pasiūlyti kubilus, pagamintus iš polipropileno (plastiko) bei iš stiklo audinio medžiagų. Abi šios medžiagos yra ilgaamžės, nereikalaujančios nuolatinės priežiūros. Polipropilenas pasižymi dideliu elastingumu, tad net ir žiemą, užšalus vandeniui, iš šio plastiko pagaminti kubilai nesuskyla, nesusigadina. Polipropileno eksploatavimo temperatūra gali svyruoti nuo -40 iki +110 laipsnių pagal Celsijų.

Pastaruoju metu didelio populiarumo susilaukia kubilai, pagaminti iš stiklo audinio medžiagų. Gaminant tokius kubilus, atsižvelgiama į žmogaus anatomiją, kuriama patogi poilsio vieta. Stiklo audinio kubilų forma parenkama pagal žmogaus anatominius stuburo linkius, todėl yra labai patogūs naudotis. Tai suteikia komforto, pasitenkinimo jausmą bei maksimaliai atpalaiduoja. Kubilai iš stiklo atrodo ne tik moderniai, bet taip pat įgauna itin prabangią išvaizdą.

Stiklo audinio kubilai su persipylimo sistema

Šio tipo modernūs kubilai ypatingi tuo, jog jie visada yra kupini vandens, tačiau naudodamiesi jais niekada nesusidursite su išsiliejusio vandens problema. Persipylimo sistema kubile surenka perteklinį vandenį, jį perfiltruoja ir grąžina švarų vandenį atgal į kubilą.

Stiklo audinio medžiaga kubilams gaminti buvo pasirinkta dėl savo ilgaamžiškumo, komforto. Vertinantiems natūralumą šis stiklo audinio kubilas yra puikus pasirinkimas, nes visa apdaila gaminama iš eglės, maumedžio arba termomedienos. Be to galima rinktis mėgstamą spalvą iš plačios RAL spalvų paletės.

Kubilai su persipylimo sistema dažniausiai yra montuojami kartu su masažų ir filtravimo sistemomis, todėl vanduo juose visuomet yra švarus. Stiklo audinio kubilas su persipylimo sistema skirtas ne tik pasimėgauti šilta vonia po atviru dangumi, bet taip pat pasinerti į oro burbulų ar vandens masažo malonumus.

 
 

Kubilas, sauna, pirtis ir technologijos

Stengdamiesi patenkinti klientų poreikius ir neatsilikti nuo šiandieninių tendencijų, kubilus aprūpiname papildomais priedais: hidromasažo, oro masažo sistemomis, LED šviesomis bei specialiais vandens filtrais.

Hidromasažas (intensyvus vandens masažas) veikia siurbdamas vandenį iš kubilo ir aukštu slėgiu stumdamas jį per purkštukus atgal į kubilą. Hidromasažo kokybę lemia vandens siurblių skaičius bei jų galingumas, taip pat vandens srovių reguliatoriai, purkštukų pasirinkimas, jų kokybės bei kiekybės santykis. Siurbliai gali pumpuoti iki 1,5 m3 vandens per minutę. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, keturių reguliatorių pagalba siurblių srovės gali būti paskirstomos tarp suolų ar krėslų.

Oro burbulų masažas praturtina vandenį kubile mažų oro burbuliukų srautu. Daugybė burbulų, iškylančių į paviršių, veikia kaip minkštųjų kūno audinių masažas, kuri turi teigiamo poveikio limfinės sistemos veiklai bei kraujo spaudimui. Ši masažo sistema dažniausiai yra montuojama kubilo ar vonios suoliukuose, sėdėjimo vietose, kubilo dugne. Montuojant tokį kubilą siurblys yra statomas po A, B, C tipo laiptukais arba sukalama tvirta dekoratyvinė dėžutė, tvirtinama prie kubilo.

Oro masažo sistemą sudaro:

6 orą pučiantys purkštukai;
Oro siurblys;
Reguliavimo mygtukas;
Jungiamosios šlangos.

LED šviesos gali būti instaliuojamos vandenyje. Jomis apšviečiamas ne tik vanduo, bet taip pat sauna, pirtelė ar kubilas. Šiuolaikinės pirtys jau nebeapsiriboja blausia šviesa palubės kampe. Tai itin populiarėjantis apšvietimo būdas, įnešantis į kiekvieną pirtį jaukumo bei modernumo. LED apšvietimas gali būti vienspalvis arba keisti spalvas. Besikeičiančios švieselių spalvos sukuria itin raminančią, romantišką atmosferą.

Sauna – tai jausminė pirtis, kurioje sėdėdami jaučiate malonią šilumą, galite kvėpuoti karštu oru, girdėti absoliučią savo saunos ramumą. Saunos apšvietimas LED švieselėmis pridės dar vieną jutiminį malonumą. Kurkite ypatingą nuotaiką, žaiskite su šešėliais, pasirinkdami įvairų raštų, skirtingų spalvų sudėtinį apšvietimą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad LED šviestuvai naudoja vos 6V įtampą, kuri nėra pavojinga žmogaus sveikatai, pavyzdžiui, jei atsirastų elektros srovės nuotėkis. Tinkamas apšvietimas pavers Jūsų pirtį ar sauną saugesne vieta, kurioje galėsite lengviau judėti, nepaslysti ar neužkliūti, ne tada, kai ji pilna garų, bus paprasčiau rasti rankšluostį, samtį ar kibirą, taigi Jūsų potyriai bus dar malonesni.

Smėlio filtrai veikia tokiu principu, kai iš kubilo viršutinio vandens sluoksnio į smėlio filtrą siurbiamas vanduo ir atiduodamas atgal į apatinę kubilo dalį. Vanduo išsivalo tekėdamas per kvarcinį smėlį, filtre esantis smėlis tarsi kempinė sulaiko įvairiausias smulkias daleles, nešvarumus – nuosėdos ir kiti nešvarumai „įstringa“ smėlyje, o į kubilą grąžinamas švarus, filtruotas vanduo. Naudojant tokius filtrus, kubilai reikalauja kur kas mažiau priežiūros, nes vandenį juose reikia keisti daug rečiau nei įprastai.

Smėlio filtracijos sistemos užtikrina skaidrų ir švarų vandenį malonioms Jūsų maudynėms, kovoja su nuosėdomis, nešvarumais, neįveikiamais jokiu cheminiu valymu. Tai draugiškas aplinkai ir lengvas naudoti įrenginys, rekomenduojamas kiekvienam kubilo savininkui.

Aukštos kokybės, modernūs kubilai, sauna, pirtis – tai garantuotas malonumas, atgaiva po sunkių darbų ar intensyvios savaitės. Leiskite sau pasimėgauti LED švieselių kuriama romantika, atpalaiduojančiais oro burbulų, vandens srautų masažais, bei maudynėmis itin švariame, filtruotame vandenyje.

 

Naujos prekės