Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 301,00 EUR - 680,00 EUR

Kubilų krosnelės

Kubilų krosnelės

Aktyvūs filtrai

Hot Tub Team gamina ir parduoda krosneles kubilų ir mažų baseinų vandens šildymui.

Malkinės krosnelės kubilų ir mažų baseinų šildymui yra gaminamos iš nerūdijančio plieno ir aliuminio metalų. Malkinės krosnelės kubilų šildymui skirstomos į kategorijas:

Išorinės Malkinės krosnelės kubilų šildymui
Integruotos krosnelės kubilų šildymui 
Vidinės krosnelės kubilų šildymui

Krosnelės kubilo vandens šildymui, parenkamos pagal kubilo tipą.

Dar malkinės krosnelės kubilų šildymui yra didesnės ir mažesnės. Nuo krosnelės dydžio priklauso jos kaina ir galingumas. Kuo didesnė krosnelė, tuo didesnis galingumas, nes daugiau galima užkrauti malkų ir gauti didesnę kaitrą. Todėl jei nori pirkėjai pataupyti, gali prie mažesnio kubilo pasirinkti ir mažesnę krosnelę.

Išorinių ir integruotų krosnelių sandara yra tokia, kad krosnelės turi dvigubas sieneles ir liepsnos persivertimo barjerus. Hot tub team išorinėse kubilų krosnelėse yra vandens kanalas tarp pakuros ir pelenų durelių. Per šitą kanalą cirkuliuoja vanduo, įgauna kaitrą ir tuo pačiu atvėsina krosnelės dureles, - tai naujas techninis sprendimas, kuris sėkmingai padeda konkuruoti rinkoje.

Išorines ir integruotas krosneles visas gaminame su stiklo keramikos stiklu durelėse. Per stiklą durelėse matome degančią liepsną ir jaučiame malonų atsipalaidavimą.

Išorinės krosnelės turi turbo angą, per kurią gaunamas papildomas oro srautas. Būna, kad keičiasi atmosferos slėgis ir pablogėja dūmų išmetimas per kaminą. Todėl šis turbo oro pasiurbimas irgi naujas atradimas kubilų krosnelių gamyboje, pagreitino kubilo vandens pašildymą iki 30%.

Malkinių krosnelės KI Np-75 ir KJL np- 2 krosnelių gamyboje yra išdirbta dar viena naujovė, t,y karšto vandens atidavimas sukonstruotas 45° kampu, tai palengvina vandens cirkuliavimą, sumažina vandens pasipriešinimą išeinant į šaltesnę vandens terpę, t,y kubilą arba baseiną.

Hot tub team krosneles gaminame jau 25 metus, todėl gerai išmanome savo darbą ir darome aukštą kokybę. Naudojame pirmos rūšies nerūdijančio plieno metalą ASI 304 arba AISI 316. Šis metalas nebijo druskų ir rūgščių tirpalų mišinio. 

Malkinės Krosnelės kubilų šildymui gaminamos iš nerūdijančio plieno, todėl kad neišmestų į kubilą ar baseiną rūdžių, kas gali įvykti naudojant juodą metalą, nors juodas metalas yra daug pigesnis. Kad greičiau įkaitintų vandenį nerūdijančio plieno krosnelė reikia kūrenti krosnelę su sausomis malkomis ir didele liepsna. Nereikia dėti į krosnelę labai didelių malkų, reikia pasmulkinti malkas, tada bus didesnė liepsna. Stambias malkas galima dėti į krosnelės pakurą, kai būna vanduo jau pasiekęs didesnę vandens temperatūrą, apie 30° C. Žmonėms maudytis kubiluose rekomenduojama 37° C vandens temperatūra. Patyrę pirtininkai naudoja ir daug aukštesnę temperatūrą, bet labai aukšta vandens temperatūra pavojinga sveikatai.

Dėl didesnio komforto vandens pašildymui Hot tub Team instaliuoja į kubilus ir elektra šildomus šildytuvus. Elektriniai šildytuvai būna 3kW; 6 kW; 9 kW; 12 kW; 15 kW; 18 kW.

Suprantama, kad kuo galingesnis šildytuvas, tuo greičiau sušildomas vanduo kubile. Bet reikia daugiau galios elektrinio šildytuvo maitinimui. Tokiu atveju, jei klientas renkasi elektrinį vandens šildytuvą, reikia žinoti, kokia galia leistina namų ar sodybos vartojimui.

Jei yra leistina mažesnė elektros galia vartojimui, vartotojas gali kreiptis į elektros tiekėją dėl elektros galios padidinimo.

Jei pasirinksite mažiausios galios elektrinį šildytuvą, vanduo bus šildomas ilgesnį laiką. Todėl galite pasirinkti optimalų variantą.

Pridedu formulę, pagal kurią galite pasiskaičiuoti, apytiksliai, vandens pašildymo laiką naudojant didesnės arba mažesnės galios elektrinį šildytuvą. Prašau atkreipti dėmesį, kad šioje formulėje neįvertinta aplinkos temperatūra.

T=(42*V*(T2-T1))/P/36

T – laikas valandomis

42 – konstanta C1

V – vandens kiekis m³

T2 – Pašildyto vandens temperatūra

T1 – Pirminė vandens temperatūra

P – Elektrinės krosnelės galia

36 – Konstanta C2

Iš Hot tub team daug perka kubilų gamintojai - didmenininkai, kolegos ir konkurentai...

Jei yra užsakomas didelis kiekis krosnelių kubilų šildymui, kaina aptariame atskirai.

Kreiptis:

info@hottubteam.com