Kubilų ir Pirčių pristatymas:

 

1.Klientas išsirenka norimą prekę.

2.Klientas sumoka visą sumą 100% arba avansą 50% ir mes pradedame gaminti, kai pagaminame atsiunčiame nuotraukas ir laukiame galutinio apmokėjimo (50%).

3.Tada kubilas gaminamas 2-4 savaites. Pirties gaminimo laikas derinamas individualiai.

4.Kubilas pagamintas būna visuomet patikrintas ar viskas veikia, klientas gauna 100% puikų gaminį.

5.Kubilas pilnai sukomplektuotas verčiamas ant šono ant paletės. Jei kubile yra vidinė krosnelė, ant jos sudedama visi priedai. Tai yra : siurbliai, laiptai, kaminas ir visi kiti reikalingi priedai. Jei krosnelė yra išorinė kubilo viduje niekas nededame, o supakuojama atskirai.

6.Kai jau kubilas supakuotas ir paruoštas išvežimui ieškomas transportas, kai jis surandamas klientui pranešame kada planuojamas pristatymas.

7.Kubilus dažniausiai pristatome su mažais sunkvežimiais ( ilgis 3-5 metrai), bet pasitaiko kad krovinį pristato ir 24tonų didelė sunkvežimis( ilgis 12metrų) todėl klientas turi mus visuomet perspėti ar yra galimybė privažiuoti.

8.Kubilas yra pakraunamas į sunkvežimį ir vežamas link Jūsų namų, kai vairuotojas žino tikslų laiką visuomet pranešama klientui kada jis atvyksta.

9.Sunkvežimis atvykus pas klientą su kubilu, iškraunamas rankomis, klientas turi pasirūpinti 3-5 žmonės ( priklauso nuo kubilo svorio ir dydžio). Pirties iškrovimas galimas kranu arba krautuvu.

10.Jei klientas neturi galimybės iškrauti kubilo rankomis jis turi mus perspėti ir turime galimybe pristatyti su liftu, tačiau tai kainuoja , kaina svyruoja nuo 100-200eur.

11.Klientas išsikrovęs kubilą jį išsipakuoja, kubilas yra pilnai sukomplektuotas naudojimui tik, jei reikia pasijungia krosnelę, masažinius siurblius ir maloniai naudojasi.

 

 Arba skambinti telefonu +37068839913 Tomas

kubilas.lt komandaPristatoma produkcija yra pilnai surinkta: