Kubilų, krosnių, pirčių pirkimo ir pristatymo taisyklės:

 

1.  Prekės pasirinkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje www.kubilas.lt

Klientas tinklapyje pasirenka, tinkamą prekę, kubilą, krosnelę ir pirtelę.

 

2. Atsiskaitymas už pasirinktą prekę:

 

Už mūsų gaminamus kubilus, krosneles ir pirteles galima atsiskaityti įvairias būdais.

 

a) galima pirkti internetinėje parduotuvėje automatiniu būdu, prekę reikia dėti į krepšelį, užpildyti kliento duomenis ir daryti pirkimą per Paysera arba Stripe internetinę bankininkystę.

 

b) Paprašyti vadybininko, kad atsiųstų sąskaitą ir galite apmokėti bankiniu pavedimu. Galima mokėti iš pradžių tik avansą ir prieš išsiunčiant prekes, paprašysime likusios sumos. Šis būdas mums labiausiai patinka, kad mažiausiai nuskaičiuojama mokesčių už gautus pavedimus.

 

c) Galima mokėti grynais, atsiimant prekes tiesiogiai iš gamybos sandėlio.

 

3. Kubilą pagaminame arba paruošiame siuntimui apytiksliai per 1-4 savaites. Daugumą krosnelių jau turime sandėlyje, todėl neužtrunka ilgas laiko tarpas iki krosnelių išsiuntimo. Pirties gamybos laikas derinamas individualiai, priklauso nuo užimtumo.

 

4. Kubilai ir krosnys yra patikrinti, kad viskas dirbtų tinkamai. Klientui siunčiamos patikrintos, tvarkingos prekės. Mūsų kubilams, krosnelėms ir pirtelėms suteikiama 2 metų garantija.

 

5. Transportavimui kubilas yra apverčiamas ant šono, ant padėklo. Jei kubilas turi vidinę krosnelę, visi priedai dedami į kubilo vidų. PVZ: siurbliai, kopėčios, kaminas ir visi kiti reikalingi priedai. Jei krosnelė yra išorinė, nieko nededame į kubilą, o papildomus priedus supakuojame atskirai. Krosnelių priedus sudedame į krosnelės vidų, kur dedamos malkos.

 

6. Kai kubilas būna paruoštas, supakuotas ir paruoštas gabenimui, deriname su klientu, kada jį išsiųsti, kad galėtume suplanuoti pristatymo laiką.

 

7. Dažniausiai pristatome nedideliais sunkvežimiais (ilgis 3-5 metrai), tačiau pasitaiko, kad krovinys pristatomas dideliu 24 tonų sunkvežimiu (ilgis 12 metrų), todėl klientas visada turi įspėti, kokį vilkiką gali priimti į savo gatvę.

 

8. Kubilas pakraunamas į sunkvežimį ir vežamas Jūsų namų adresu. Vairuotojas, dėl tikslaus pristatymo laiko suderinimo,  paskambina klientui.

 

9. Kai transportas atvyksta į kliento sutartą vietą, su kubilu, ir sutartis yra iškrauti rankiniu būdu, klientas turi pasirūpinti 3-5 žmonių pagalba (priklausomai nuo kubilo svorio ir dydžio). Pirtis gali būti iškraunama kranu arba krautuvu.

 

10. Jei klientas neturi galimybės iškrauti kubilo rankiniu būdu, kubilą galime pristatyti su mašina, kuri turi liftą, su liftu kubilas iškraunamas, nereikia daug žmogaus fizinių jėgų. Bet transportas su liftu kartais kainuoja papildomai, kaina svyruoja nuo 100-200 eurų.

 

11. Prieš kubilų naudojimą, kartais reikia susijungti savarankiškai papildomus prietaisus, kurie būna įdėti atskirai. PVZ masažų siurblius arba kitus priedus, aksesuarus. Tai yra nesudėtinga.

Visos siuntimo taisyklės galioja Europos teritorijoje. Dėl pristatymo visada būtina išsiaiškinti visas sąlygas su vadybininkais.

 

Skambinti +370 694 55145 HaroldasPristatoma produkcija yra pilnai surinkta: