Plastiko vidus, maumedžio medienos apdaila
Plastiko vidus, maumedžio medienos apdaila
Plastiko vidus, maumedžio medienos apdaila
Plastikinis maumedžio kubilas
Plastikinis maumedžio kubilas
Plastikinis maumedžio kubilas
Plastikinis maumedžio kubilas
Plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
plastikinis maumedžio kubilas
Plastikinis, maumedžio apdailos kubilas
Plastikinis maumedžio kubilas

Kubilas plastikinis su maumedžio medienos apdaila

Kodas: 24

1 286,00 EUR

Maumedžio apdailos kubilas su plastikiniu vidumi

 

Suoliukai
Kiekis

Iškilo klausimų? Susisiekite ir atsakysime!

Kubilas

Kubilo pradinė kaina

nurodyta mažiausio standartinio modelio plastikiniam (polipropileno) maumedžio kubilui (vidinis skersmuo 150 cm). Pasirinkdami iš meniu juostos papildomas kintamuosius kaina keisis atitinkamai pagal kubilo dydžio ir priedų ar patobulinimų įkainius.

Į standartinę modelio komplektaciją įeina:

1. Plastikinis (polipropileno) kubilas su maumedžio medienos apdaila

2. Mediniai A tipo suolai

3. Apsauginės medinės grotelės (saugo nuo pečiaus kaitros)

4. Viršutinis apvadas – medinė palangė

5. Nerūdijančio plieno lankai tvirtai juosiantys kubilą

6. Trijų pakopų kopetėlės

7. Dviejų dalių medinis dangtis su rankenomis

8. Vandens išleidimo sifonas su kamščiu

Į kainą neįskaičiuota krosnelės ir kamino kaina. Krosnelę ir kaminą galite lengvai išsirinkti šone esančiame meniu.

Pagamintas ir siuntimui paruoštas kubilas pakuojamas ant paletės (skersmenys: 80 – 120 cm), verčiamas ant šono.

DĖMĖSIO: PASIRINKUS VANDENS MASAŽO SISTEMĄ (JACUZZI) BŪTINA PASIRINKTI IR SIENŲ ŠILTINIMĄ (priežastis: tarp plastiko ir medinės apdailos vidinėje dalyje sienų šiltinimo putoplastas laiko vandens žarneles)

Plastikinis (polipropileno) maumedžio kubilas – tai kubilas, kurio vidininė dalis pagaminta vientisai iš polipropileno (propeno) arba paprastai vadinamo plastiko medžiagos, o išorinė apdaila iš profesionaliai apdirbtos maumedžio medienos. Tokio tipo kubilai jau seniai išsikovojo pirmesnes pozicijas pasaulinėse rinkose dėl savo teigiamų savybių prieš vientisai medinius savo giminaičius. Užsisakant mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti iš trijų polipropileno spalvų (juoda, pilkai kreminė, mėlyna) ir net septynių skirtingų diametrų kubilą, su vidine ar išorine krosnele, kūrenamą mediena ar medžio pakura, bei elektrinį specialiu valdymo skydeliu įmontuojamą į kubilo palangę ir todėl patogiai valdomą šildytuvą, kaminą su ar be apsaugos nuo kaitros, taip pat papildomus priedus kaip keturių tipų suoliukus ir keturių tipų patogius laiptukus, bei LED apšvietimą ir oro burbulų bei vandens masažo (jacuzzi) sistemas, bei kitus priedus ir patobulinimus. Jūsų išsirinktą variantą galime nudažyti bet kokia spalva, impregnuoti tris kartus ir parinkti kitus atributus pagal jūsų individualius pageidavimus (dėl individualių užsakymų kreiptis nurodytais kontaktais).

Kas yra polipropilenas (propenas)?

Tai chemiškai atsparus, standus konstrukcinis plastikas, pasižymintis geromis dialektrinėmis savybėmis. Lyginant su kitais plastikais yra vienas iš lengviausių plastikų, vandenyje neskęsta, kadangi tankis 0,92g/cm3.

Savybės:

  • Atsparus rūgštims, šarmams, korozijai;
  • Negeria drėgmės, lengvai virinasi;
  • Nekeksmingas, higieniškas, galima naudoti kontakte su maisto produktais ir geriamu vandeniu;
  • PP su UV apsauga, atsparus atmosferos poveikiams, kas užtikrina ilgaamžiškumą jį naudojant lauko sąlygomis;
  • Spalva – natūrali (balsva), šviesiai pilka (RAL 7032), juoda, šviesiai mėlyna, balta ir kitos.

Techniniai duomenys:

  • Tankis – 0,92g/cm3; putinto - 0,7g/cm3;
  • Darbinė temperatūra – polipropileno kopolimero (PP-C)  -30 ÷ +90 oC;
  • Darbinė temperatūra – polipropileno homopolimero (PP-H) 0 ÷ +100 oC;

Panaudojimas:

Polipropilenas plačiausiai naudojamas vandens nuotekų valymo įrenginių, įvairių talpų, baseinų, lauko kubilų, vandens čiuožyklų, cheminių talpyklų, elektrolizės vonių, ventiliacinių sistemų, skydų, pertvarų, lentynų gamybai. Priklausomai nuo polipropileno rūšies gaminami medicininių instrumentų stoveliai, prekybos įranga, ortopediniai  ir kiti gaminiai.

Kodėl plastikinis kubilas?

Plastikinių kubilų priežiūra, lyginant su mediniais kubilais, turi aiškius pranašumus. Juose daug mažiau kaupiasi bakterijos, kubilų vidų lengva pilnai išvalyti, dezinfekuoti bei ilgam palikti be vandens, nebijant, kad kubilas perdžius ir suskils. Tai galioja tiek šalčiausią žiemą, tiek ir karščiausią vasarą.

Mūsų dirbtuvėse dirbantys profesionalūs ir ilgą patirtį (daugiau nei 10 metų) kubilų bei saunų gamyboje sukaupę meistrai pagal jūsų norus pagamins aukščiausios kokybės plastikinį kubilą su maumedžio medienos apdaila, kuriuo galėsite be rūpesčių džiaugtis tiek žiemą tiek vasarą. Įsigysite kubilą, kuris reikalaus tik 5 min priežiūros po vandens išleidimo prieš pripildant jį nauju.

Kubilo apdailai naudojame tik aukščiausios kokybės maumedžio medieną. Aukščiausia kokybė reiškia, kad mediena yra vientisa, tvirta, tinkamai išdžiūvus ir be jokių šakų ar ataugų užuomazgų. Tai yra kokybės garantas. Mes esame gamintojai o ne perpardavinėtojai, todėl atsakome už visų mūsų gaminių kokybę ir suteikiame net 2 – jų metų garantiją. Todėl jausitės patogiai ir saugiai įsigiję bet kokią mūsų produkciją.

Prieš perkant kubilą jums tereikia išssirinkti jam vietą ir nuspręsti keliems žmonės jis dažniausiai bus naudojamas. Mes padėsime jums apsispręsti pateikdami kelis patarimus:

Visų pirma kubilui pastatyti būtina lygus pagrindas – pievelė, terasa ar kitoks lygus grindinys.

Antra, Jei medinis kubilas bus įrengiamas uždaroje patalpoje, tuo atveju būtina užtikrinti patalpos nuolatinį vėdinimą net tada kai kubilu nesinaudojama. Tai patartina tam kad medienos apdaila (eglinė, ąžuolo, maumedžio) ilgiau išliktų estetiškai nepakitusi (tai negalioja termo medienai, dėl jos atsparumo bet kokiai drėgmei).

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: