Kubilų kokybė ir tinkamas pasirinkimas 

Kubilai ir pirtys mūsų įmonėje „Sveikata Tau“ gaminami iš aukščiausios rūšies medienos, kurią kruopščiai atrenka įmonės vadovas Arūnas Baranauskas. Naudojamas polipropilenas (plastikas) yra pilkos, juodos ir šviesiai mėlynos spalvos.

Stiklo audinio kubilų gamybai naudojamos  kokybiškos stiklo audinio medžiagos.

Medinius kubilus gaminame iš 44 – 50 mm storio medienos ruošinių.

Terapinius kubilus gaminame iš keturių medienos rūšių: eglinės, maumedžio, ąžuolinės, termomedienos.

Medinis kubilas iš eglinės medienos yra šviesios spalvos. Eglinio kubilo naudojimas būna praktiškas nuo penkerių iki septynerių metų. Kubilo amžius neilgas, bet kaina patraukliausia.

Maumedžio medienos kubilų naudojimo amžius yra dvigubai ilgesnis, nuo dešimties iki penkiolikos metų. Rusijos Sibiro maumedžio mediena yra labai sakinga, todėl turi didelį sakų apsaugos sluoksnį. Didžioji dalis klientų įsigiję maumedžio medienos kubilą po daugelio naudojimo metų, nori kubilą pakeisti ir paprašo įdėti į medinio kubilo vidų plastiką. Mūsų įmonėje tokia paslauga atliekama gretai ir kokybiškai. Taip klientai dar daugelį metų gali naudoti ta patį medinį kubilą.

Populiarus pasirinkimas ir ąžuolo medienos kubilas. Tokie kubilai būna brangesni, nes ąžuolo mediena yra plačiai vertinama ir kaina yra didesnė nei kitų medienos rūšių. Klientai žinodami, kad ąžuolo mediena turi rūgšties, renkasi ąžuolinius kubilus, nežiūrint į aukštą kainą.

Kanados kedro medienos kubilas yra aukščiausios kainos, tačiau maudytis tokio tipo kubile yra ypatingai sveika. Kanados kedro mediena yra išskirtinai gražios spalvos ir skleidžia malonų kvapą.

Plastikinių kubilų ir stiklo audinio kubilų kokybė

 

Plastikiniai kubilai, pagaminti iš polipropileno medžiagos yra labai patogūs naudoti, juos lengva prižiūrėti. Sveikatos atžvilgiu plastikiniai kubilai mažai atsilieka nuo medinių kubilų. Plastikinių kubilų mūsų įmonėje parduodama daugiausia, taigi patogumas yra svarbiausia. Plastikinių kubilų kainą neženkliai didesnė už eglinius ar maumedžio medienos kubilus.

Plastikinių ir stiklo audinio kubilų valymas yra labai paprastas, susikaupę nešvarumai, išleidžiant vandenį lengvai pasišalina. Plastikinių kubilų ir stiklo audinio kubilų svoris yra tris kartus mažesnis už medinių kubilų svorį. Vidutinio dydžio kubilas sveria apie 100 Kg.

Plastikinius kubilus gaminame su trijų tipų suolais: plastikiniai atviri suoliukai, plastikiniai uždari suoliukai ir mediniai suoliukai, įvairių medienos rūšių. Plastikiniai atviri suoliukai yra patogūs dėl to, kad po suolais galima pakišti kojas, besimaudant kubile. Tokiu atveju kubilas gali būti ir mažesnio skersmens. Pasirenkant kubilą su uždarais plastikiniais suoliukais vietos kojoms liks mažiau, bet sutaupomas vandens tūris, naudojant kubilą. Tokius suoliukus pagaminti yra sudėtingiau ir reikia sunaudoti daugiau polipropileno medžiagos, šis variantas yra brangesnis.

Daugelis klientų pasirenka medinius suoliukus plastikiniame kubile, ypatingai tie klientai, kurie mėgsta sąlytį su mediena. Plastikinis kubilas su mediniais suoliukais yra pigesnis.

 

Stiklo audinio kubilų kokybė

 

Stiklo audinio kubilai atrodo labai prabangiai, kubilų forma pagaminta pagal žmogaus nugaros išlinkimus. Stiklo audinio kubile yra labai patogu sėdėti, tai lyg sėdėjimas labai patogiame fotelyje. Stiklo pluošto kubilus galime pagaminti įvairiausių spalvų, pagal kliento pageidavimą. Galima suteikti ir akmens įvaizdį (pvz. granito išvaizdos)

Plastikinių kubilų ir stiklo audinio kubilų išorės apdaila visada būna medinė. Jeigu naudojama eglinė mediena, ją visada reikia gerai impregnuoti, nudažyti aukštos kokybės dažais, kad mediena galėtų ilgiau atlaikyti oro permainas: šaltį, šilumą, sniegą, lietų ar vėją.

Dažniausiai siūlome terapinių kubilų apdailai rinktis termiškai apdorotą eglinę, pušinę medieną (termomedieną). Termiškai apdorota mediena, nesugeria drėgmės esančios aplinkoje. Termomediena yra kaitinama iki 212 laipsnių Celsijaus, taip panaikinamos gyvybingos medienos poros, todėl po terminimo mediena nebesugeria drėgmės. Termomedienos kaina yra brangesnė už eglinės, pušinės ir maumedžio medienos kainą, tačiau šios medienos naudojamas kubilas ilgai nekeičia savo išvaizdos ir formos. Kai termomedienos spalva ima blankti, kubilą reikia tepti aliejumi, geriausiai tam tinka natūralus sėmenų aliejus. Ypatingai kubilų medinius dangčius ir kubilų viršutinius apvadus siūlome užsakyti iš termomedienos.

Žmonės taip pat kubilo apdailai pasirenka ąžuolo medieną, kol kubilas yra naujas jis atrodo labai gražiai, tačiau yra grėsmė, kad kubilui gavus drėgmės mediena ims plėstis ir gali pakisti kubilo forma. Tokiu atveju kubilo apdailą galime pakeisti į termomediena. 

 

Kubilų krosnelių kokybė ir pasirinkimas

 

Kubilų krosnelės gaminamos iš nerūdijančio plieno. Nerūdijantis plienas yra gaminamas, naudojant skirtingus metalus ir markiruojamas pagal priimtus standartus. Kubilų krosneles dažniausiai gaminame iš AISI 430 markės nerūdijančio plieno 2 mm ar 1,5 mm storio metalo. Šios markės metalas yra populiariausias, todėl dažniausiai klientai renkasi kieto kuro krosneles būtent iš AISI 430  markės nerūdijančio plieno metalo. AISI 430 plienas yra mažiau atsparus korozijai ir nepatariame naudoti druskas ar chlorą, o  jeigu žadate kubile naudoti įvairias druskas ir chlorą - rekomenduojame rinktis AISI 316 markės nerūdijančio plieno krosneles. Kubilų krosnelės pagamintos iš AISI 316 markės nerūdijančio plieno yra 40 % brangesnės už krosneles pagamintas iš AISI 430 markės nerūdijančio plieno.

Klientams pageidaujant taip pat gaminame krosneles iš 6 mm storio aliuminio. Aliuminio krosnelės yra taip pat labai geros, bet pavojinga jas užkurti, jeigu kubile ar išorinėje krosnelėje nėra vandens. Tokiu atveju plastikas kubile išsilydys ir bus nepataisomas.

Labai svarbu nepamiršti, kad negalima kubilų pradėti kūrenti, jeigu kubilas nepakankamai užpildytas vandeniu. Ypatingai pavojinga užkurti vidinę krosnelę, be vandens, tada pats kubilas gali sudegti. Taip pat labai svarbu, neišleisti vandens iš kubilo, jei krosnelėje yra dar degančio kuro žarijų. Neišleiskite vandens iš kubilo kol nesudegs žarijos arba jų nepašalinsite.

Kubilo vandens kaitinimui galima rinktis elektrines krosneles. Elektrinės krosnelės nėra tokios galingos, kaip kieto kuro krosnelės, pasirinkus 3 kW elektrinę krosnelę, vanduo kubile įkais iki 40° C maždaug per 3 paras. Yra galimybė instaliuoti dvi arba tris elektrines krosneles, tada vandens pašildymo laikas sutrumpės dvigubai arba trigubai. Bet atsiranda kita problema, kad elektros galios reikia dvigubai arba trigubai daugiau 6 kW arba 9kW. Paprastai namų elektros instaliacija būna 10Kw – 12Kw. Tokiu atveju ne visada klientas gali rinktis tokį kubilo vandens pašildymo variantą.

Pakankamai geras ir patogus variantas yra kubilo vandens pašildymui - dujinės krosnelės. Tačiau kyla problemų su krosnelės pajungimo antgaliais, dujų antgaliai būna skirtingi įvairiose šalyse. Tačiau jei klientas pasiryžęs išspręsti šia problemą, variantas yra labai geras.

 ĮSPĖJAME nenaudokite briketų kurendami krosnelę

Kubilų aksesuarų kokybė ir naudijimas

 

Oro burbulų masažo sistema patogu naudoti be rūpesčių visais metų laikais. Kadangi yra pučiamas oras iš lauko į kubilą nėra jokių pavojų naudojant ši masažą žiemą ar vasarą.

Hidro masažo sistemą naudojant žiemą, reikia nepamiršti išleisti vandenį iš sistemos. Reikia atsukti kraną prie siurblio arba jei nėra krano atsukti žarnos antgalį esantį prie hidro masažo siurblio.

Kubilo vandens valymo sistemą žiemą nepatartina naudoti, jeigu lauke yra minusinė temperatūra. Jeigu naudosite prie minusinės temperatūros vandens smėlio valymo sistemą, sistema gali užšalti ir gali būti sugadinta. Vandens valymo sistemą naudoti tik esant teigiamai oro temperatūrai.

LED šviestuvus galima naudoti visais metų laikais.

Tinkamai įvertinę savo norus ir galimybes,  galite pasirinkti geriausius kubilų variantus arba kreipkitės į mus, mūsų komanda visada mielai patars ir  sudarys Jums geriausią pasiūlymą.