Kubilas maumedzio medienos
Kubilas maumedzio medienos
Kubilas maumedzio medienos
Kubilas maumedzio medienos
Maumedžio kubilas
Maumedžio kubilas
Kubilas maumedzio medienos
Maumedžio kubilas
maumedžio kubilas
maumedžio kubilas
maumedžio kubilas

Kubilas maumedžio medienos

Kodas: 13

1 650,00 EUR

Kubilas gaminamas iš maumedžio medienos, kubilo matmenys ir papildomi priedai gali būti individualūs

 

Matoma pradinė kaina nurodyta mažiausio standartinio modelio Kubilo maumedzio medienos (vidinis skersmuo 150 cm). Pasirinkdami iš meniu juostos papildomas kintamuosius kaina keisis atitinkamai pagal kubilo dydžio ir priedų ar patobulinimų įkainius.

Į standartinę modelio komplektaciją įeina:

1. Medinis indas

2. Mediniai Suolai

3. Apsauginės medinės grotelės (saugo nuo pečiaus kaitros)

4. Viršutinis apvadas - palangė

5. Nerūdijančio plieno lankai tvirtai juosiantys kubilą

6. Trijų pakopų kopetėlės

7. Dviejų dalių medinis dangtis su rankenomis

8. Vandens išleidimo sifonas su kamščiu

Į kainą neįskaičiuota krosnelės ir kamino kaina. Krosnelę ir kaminą galite lengvai išsirinkti šone esančiame meniu. 

Pagamintas ir siuntimui paruoštas kubilas pakuojamas ant paletės (skersmenys: 80 – 120 cm), verčiamas ant šono.

Kubilas maumedzio medienos – tai kubilas, kurio tiek vidinė, tiek išorinė apdaila yra vientisai iš maumedžio medienos. Trumpai tariant tai tikras medinis maumedžio kubilas. Užsisakant mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti net septynių skirtingų diametrų maumedžio kubilą, su vidine ar išorine krosnele, kūrenama mediena ar medžio pakura, bei elektrinį specialiu valdymo skydeliu įmontuojamą į kubilo palangę ir todėl patogiai valdomą šildytuvą, kaminą su ar be apsaugos nuo kaitros, taip pat papildomus priedus kaip suoliukus, keturių tipų patogius laiptukus, bei LED apšvietimą ir oro burbulų masažo sistemą, bei kitus priedus ir patobulinimus. Jūsų išsirinktą variantą galime nudažyti bet kokia spalva, impregnuoti tris kartus ir parinkti kitus atributus pagal jūsų individualius pageidavimus (dėl individualių užsakymų kreiptis nurodytais kontaktais).

Mūsų dirbtuvėse dirbantys profesionalūs ir ilgą patirtį (daugiau nei 10 metų) kubilų bei saunų gamyboje sukaupę meistrai pagal jūsų norus pagamins aukščiausios kokybės maumedžio kubilą, kuriuo galėsite džiaugtis tiek žiemą tiek vasarą.

Kubilo gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės maumedžio medieną. Aukščiausia kokybė reiškia, kad mediena yra vientisa, tvirta, tinkamai išdžiūvus ir be jokių šakų ar ataugų užuomazgų. Tai yra kokybės garantas. Mes esame gamintojai o ne perpardavinėtojai, todėl atsakome už visų mūsų gaminių kokybę ir suteikiame net 2 – jų metų garantiją. Todėl jausitės patogiai ir saugiai įsigiję bet kokią mūsų produkciją.

Prieš perkant kubilą jums tereikia išssirinkti jam vietą ir nuspręsti keliems žmonės jis dažniausiai bus naudojamas. Mes padėsime jums apsispręsti pateikdami kelis patarimus:

Visų pirma kubilui pastatyti būtina lygus pagrindas – pievelė, terasa ar kitoks lygus grindinys.

Antra, Jei medinis kubilas bus įrengiamas uždaroje patalpoje, tuo atveju būtina užtikrinti patalpos nuolatinį vėdinimą net tada kai kubilu nesinaudojama. Mediena vis dėlto lieka mediena, todėl mediniame maumedžio (kaip ir eglės ar ąžuolo) kubile šiltu metų laiku būtina nuolatos laikyti vandenį, kad mediena nuo šilumos ar tiesioginio saulės poveikio nesusitrauktų ir neatsirastų tarpų, pro kuriuos galėtų prabėgti vanduo (tas negalioja termomedienai, bei plastiko ir stiklo pluošto kubilams). Tai yra sena taisyklė, tačiau ne visi pardavėjai ar gamintojai įspėja pirkėjus apie šią kylančią grėsmę. Nepaisant visko, tiems kas mėgsta kaitintis vientisai mediniame kubile, šie niuansai tampa savaime suprantami.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: